Partners



Sinds de opstart van de LAN Zennevallei is ING onze partner. Marc De Zutter, regiodirecteur zetelt in het bestuur van de LAN Zennevallei.

Hieronder vind je een overzicht van de ING-kantoren in de Zennevallei:

 

Alsemberg
Zonienwoudlaan 24-28, 1640 Sint-Genesius-Rode
+32 (0)2 383 06 80
e-mail alsemberg@ing.be

 

Beersel
Hoogstraat 15, 1650 Beersel
+32 (0)2 334 12 00
e-mail beersel@ing.be

 

Deva (Vlezenbeek)
Postweg 153, 1602 Vlezenbeek
+32 (0)2 568 17 00
e-mail deva-vlezenbeek@ing.be

 

Drogenbos
Grote Baan, 1620 Drogenbos
+32 (0)2 334 10 90
e-mail drogenbos@ing.be

 

Halle-Centrum
Maandagmarkt 2, 1500 Halle
+32 (0)2 362 05 70
e-mail halle.centrum@ing.be

 

Halle Sint-Rochus
Joseph Petrestraat 31, 1500 Halle
+32 (0)2 362 04 80
e-mail halle.st-rochus@ing.be

 

Linkebeek
Dapperensquare 22, 1630 Linkebeek
+32 (0)2 383 07 90
e-mail linkebeek@ing.be

 

Ruisbroek
Fabriekstraat 4, 1601 Ruisbroek
+32 (0)2 334 15 60
e-mail ruisbroek@ing.be

 

Sint-Genesius-Rode
Zoniënwoudlaan 371, 1640 Sint-Genesius-Rode
+32 (0)2 359 00 50
e-mail rhode.genesius-genese@ing.be

 

Sint-Pieters-Leeuw
Gustave Gibonstraat 2, 1600 Sint-Pieters-Leeuw
+32 (0)2 334 15 70
e-mail st.pietersleeuw@ing.be

 

Sint-Pieters-Leeuw Coloma
J. Depauwstraat 37, 1600 Sint-Pieters-Leeuw
+32 (0)2 334 40 30
e-mail st-pietersleeuw-coloma@ing.be