Het Bestuur


Voorstelling bestuur LAN Zennevallei

Het bestuur van de LAN Zennevallei zorgt, in samenspraak met Voka, voor de concrete organisatie van de allerhande activiteiten.
Het bestuur van de LAN Zennevallei bestaat momenteel uit de volgende personen:

Voorzitter

zennevallei croonen Kris Croonen
ADVOCATENKANTOOR NOLMANS-CROONEN
Bergensesteenweg 54, 1500 Halle
+32 (0)2 356 57 68
e-mail croonen@ncvw.be

Overige leden lokaal bestuur VOKA LAN Zennevallei:

Chris Plantefève
LUCKX
Bergensesteenweg 797, 1600 Sint-Pieters-Leeuw
+32 (0)2 363 00 90
e-mail chris.plantefeve@luckx.be
zennevallei devroede Frieda Devroede
VCD DEVROEDE
Edingensesteenweg 20, 1500 Halle
+32 (0)2 365 07 77
e-mail frieda@vcd.be
Philippe Lathouwers
DERBIGUM
Bergensesteenweg 32, 1651 Lot
+32 (0)2 334 87 00
e-mail philippe.lathouwers@derbigum.com
Marc De Zutter
ING
Maandagmarkt 2, 1500 Halle
+32 (0)2 362 05 70
e-mail marc.de-zutter@ing.be
Philip Vandewalle
VOLVO STERCKX
Brusselsesteenweg 151, 1500 Halle
Waterloosesteenweg 37, 1640 Sint-Genesius-Rode
+32 (0)2 361 14 18
e-mail philip@sterckx.be
Luc Monsieur
THE RENOVATION COMPANY
Bergensesteenweg 758, 1600 Sint-Pieters-Leeuw
+32 (0)2 361 13 15
e-mail luc.monsieur@aiding-group.be
Birgit Heroes
VOKA – KAMER VAN KOOPHANDEL VLAAMS-BRABANT
Medialaan 26, 1800 Vilvoorde
+32 (0)2 255 20 38
e-mail birgit.heroes@voka.be