Gemeentelijke Diensten Diegem


Lokale politie wijkpost Diegem

Kerktorenstraat 24
1831 Diegem
Tel: 02/721.45.18

Openingsuren:
Donderdag: 16:00 – 20:00

Hoofdcommissariaat politie

VIMA

Zennelaan 76
1800 Vilvoorde
Tel.: 02/253.33.33
Fax.: 02/252.60.90
lokale.politie@pzvima.be
www.politie.vima.be
Dienstverlening & onthaalpermanentie 24/24.

Gemeentelijke diensten

Kerktorenstraat 24
1831 Diegem
Tel.: 02/720.08.22
Fax: 02/721.14.37

Openingsuren:

Maandag: 9:00 – 12:00 en 14:00 – 16:00
Dinsdag: 9:00 – 12:00 en 14:00 – 16:00
Woensdag: 9:00 – 12:00 en 14:00 – 16:00
Donderdag: 9:00 – 12:00 en 14:00 – 19:00
Vrijdag: 9:00 – 12:00 en 14:00 – 16:00

!! In juli en augustus:
Maandag tot en met vrijdag van 9 tot 12 uur, op donderdag ook van 17 tot 19 uur.

Contactpersoon:
Lydia Aenspeck
lydia.aenspeck@machelen.be

Infodienst

Woluwestraat 1
1830 Machelen
(gelijkvloers)

Openingsuren:

Maandag: 9:00 – 12:00
Dinsdag: 9:00 – 12:00 en 14:00 – 16:00
Woensdag: 9:00 – 12:00 en 14:00 – 16:00
Donderdag: 9:00 – 12:00 en 14:00 – 19:00
Vrijdag: 9:00 – 12:00

Contactpersonen:

Cindy De Deken – Communicatieambtenaar
Tel.: 02/254.12.14
cindy.dedeken@machelen.be

Martine Bruggeman – Informatieambtenaar
Tel.: 02/254.12.38
martine.bruggeman@machelen.be

Erna Verhulst – Administratief medewerker
Tel.: 02/254.12.11
erna.verhulst@machelen.be

Technische dienst

Departement Openbare Werken

Woluwestraat 1
1830 Machelen
(1e verdieping)

Openingsuren:

Maandag: 9:00 – 12:00
Dinsdag: 9:00 – 12:00 en 14:00 – 16:00
Woensdag: 9:00 – 12:00 en 14:00 – 16:00
Donderdag: 9:00 – 12:00 en 14:00 – 19:00
Vrijdag: 9:00 – 12:00

Contactpersonen:

Katrien Bilsen – Diensthoofd
Tel.: 02/254.12.47
katrien.bilsen@machelen.be

Peter Coulommier – Werkleider
Tel.: 02/254.12.17
peter.coulommier@machelen.be

Joeri Van Malder – Administratief medewerker
Tel.: 02/254.12.45
joeri.van.malder@machelen.be

Dienst Leefmilieu

Woluwestraat 1, 1830 Machelen
(1ste verdieping)
milieudienst@machelen.be

Openingsuren:

Maandag: 9:00 – 12:00
Dinsdag: 9:00 – 12:00 en 14:00 – 16:00
Woensdag: 9:00 – 12:00 en 14:00 – 16:00
Donderdag: 9:00 – 12:00 en 14:00 – 19:00
Vrijdag: 9:00 – 12:00

Contactpersonen:

Sylvia Speeckaert – Milieuambtenaar
Tel.: 02/254.12.44
sylvia.speeckaert@machelen.be

Ben De Ridder – Duurzaamheidsambtenaar
Tel.: 02/254.12.30
ben.de.ridder@machelen.be

Wendy De Groef – Medewerker
Tel.: 02/254.12.49
wendy.degroef@machelen.be

PWA Diegem

Woluwestraat 1A – 1830 Machelen
(vroeger postgebouw)
02/253.88.03

Openingsuren:

Maandag: 9:00 – 11:00
Woensdag: 14:00 – 17:00 en op afspraak

Contactpersonen:

Marijke GIDTS – PWA-beambte
pwa.machelen.diegem@skynet.be
PWA-voorzitter: Lut Decoster
PWA-secretaris: Roger GeraertsOpeningsuren PWA:

Ruimtelijke Ordening

Woluwestraat 1,
1830 Machelen

Openingsuren:

Maandag: 9:00 – 12:00
Dinsdag: 9:00 – 12:00 en 14:00 – 16:00
Woensdag: 9:00 – 12:00 en 14:00 – 16:00
Donderdag: 9:00 – 12:00 en 14:00 – 19:00
Vrijdag: 9:00 – 12:00

Contactpersonen:

Maurits Lauwers – stedenbouwkundig ambtenaar
Tel.: 02/254.12.48
maurits.lauwers@machelen.be

Nicole Heyntjens – administratief medewerker
Tel.: 02/254.12.46
nicole.heyntjens@machelen.be