Gemeentelijke Diensten Zaventem


Dienst Belastingen

Stationsstraat 8 1930 Zaventem Tel: 02/717.88.06 – 02/717.88.07 Fax: 02/720.55.65 belastingen@zaventem.be Openingsuren: Maandag: 8:30 – 12:00 Dinsdag: 8:30 – 12:00 Woensdag: 8:30 – 12:00 en 13:30 – 15:30 Donderdag: 8:30 – 12:00 Vrijdag: 8:30 – 12:00

Dienst Cultuur en Toerisme

Diegemstraat 41, 1930 Zaventem Tel: 02/717.89.24 Fax: 02/759.37.95 cultuur@zaventem.be toerisme@zaventem.be Openingsuren: Maandag: 8:00 – 12:00 en 13:00 – 16:00 Dinsdag: 8:00 – 12:00 en 13:00 – 16:00 Woensdag: 8:00 – 12:00 en 13:00 – 16:00 Donderdag: 8:00 – 12:00 en 13:00 – 16:00 Vrijdag: 8:00 – 12:00 en 13:00 – 16:00

Dienst Milieu en Duurzaamheid

Steenokkerzeelstraat 56, 1930 Zaventem Tel: 02/717.89.40 Fax: 02/717.88.93 milieudienst@zaventem.be duurzaamheid@zaventem.be Openingsuren: Maandag: 8:30 – 12:00 en 13:00 – 16:00 Dinsdag: 8:30 – 12:00 en 13:00 – 16:00 Woensdag: 8:30 – 12:00 en 13:00 – 16:00 Donderdag: 8:30 – 12:00 en 13:00 – 16:00 en 18:00 – 20:00 Vrijdag: 8:30 – 12:00 en 13:00 – 16:00

Ombudsdienst en dienst schadegevallen

Diegemstraat 37, 1930 Zaventem Tel: 02/717.89.08 Fax: 02/725.72.77 ombudsdienst@zaventem.be Openingsuren: Maandag: 8:00 – 12:00 en 13:00 – 16:00 Dinsdag: 8:00 – 12:00 en 13:00 – 16:00 Woensdag: 8:00 – 12:00 en 13:00 – 16:00 Donderdag: 8:00 – 12:00 en 13:00 – 16:00 Vrijdag: 8:00 – 12:00 en 13:00 – 16:00 Contactpersoon:

Iris De Bondt, ombudsman

Dienst Openbare Werken

Steenokkerzeelstraat 56 1930 Zaventem Tel: 02/717.88.83 Fax: 02/725.46.85 openbare.werken@zaventem.be Openingsuren: Maandag: 8:00 – 12:00 en 12:30 – 16:00 Dinsdag: 8:00 – 12:00 en 12:30 – 16:00 Woensdag: 8:00 – 12:00 en 12:30 – 16:00 Donderdag: 8:00 – 12:00 en 12:30 – 16:00 en 18:00 – 20:00 Vrijdag: 8:00 – 12:00 en 12:30 –

16:00

Tewerkstelling

Werkwinkel Zaventem

Hector Henneaulaan 144, 1930 Zaventem Tel: 02/709.00.80

PWA Zaventem

Hector Henneaulaan 144, 1930 Zaventem Tel: 02/709.85.72 pwazaventem@skynet.be Openingsuren PWA:Maandag: 9:00u – 12:00 Dinsdag: 9:00u – 12:00 Woensdag: 9:00u – 12:00 Donderdag: 9:00u – 12:00 Vrijdag: 9:00u – 12:00

Strijkwinkel Zaventem

Watertorenlaan 14 1930 ZAVENTEM 02/720.89.20 dozaventem@skynet.be Openingsuren Strijkwinkel:Maandag: 7:45 – 12:00 en 12:00u – 17:30 Dinsdag: 7:45 – 12:00 en 12:00u – 18:30 Woensdag: 7:45 – 12:00 en 12:00u – 15:00 Donderdag: 7:45 – 12:00 en 12:00u – 18:30 Vrijdag: 7:45 – 12:00 en 12:00u – 15:00

 

Technische Dienst

Steenokkerzeelstraat 56, 1930 Zaventem Tel: 02/725.03.80 Fax: 02/717.89.50 technische.dienst@zaventem.be Openingsuren: Maandag: 8:00 – 12:00 en 12:30 – 16:00 Dinsdag: 8:00 – 12:00 en 12:30 – 16:00 Woensdag: 8:00 – 12:00 en 12:30 – 16:00 Donderdag: 8:00 – 12:00 en 12:30 – 16:00 en 18:00 – 20:00 Vrijdag: 8:00 – 12:00 en 12:30 – 16:00 Schepen voor Technische Dienst:

Peter Rosel

Ruimtelijke Ordening

Steenokkerzeelstraat 56, 1930 Zaventem Tel: 02/725.03.80 Fax: 02/717.88.93 ruimtelijke.ordening@zaventem.be Openingsuren: Maandag: op afspraak Dinsdag: op afspraak Woensdag: 8 op afspraak Donderdag: op afspraak en 18:00 – 20:00 Vrijdag: 8:00 – 12:00