Het bestuur


 

Voorstelling bestuur LAN Diegem-Zaventem

 

Het bestuur van de LAN Diegem-Zaventem zorgt, in samenspraak met Voka, voor de concrete organisatie van de allerhande activiteiten.
Het bestuur van de LAN Diegem-Zaventem bestaat momenteel uit de volgende personen:

Bestuursleden

  Maaike Visser (voorzitter)
contrast
Minervastraat 5 – 1930 Zaventem
+32 (0)2 275 00 75
e-mailmaaike.visser@contrast-law.be
www.contrast-law.be
Erik De Caluwe
Triple A Solutions NV
Park Hill, J.E. Mommaertslaan 20A – 1831 Diegem
+32 (0)2 704 47 90
e-mailerik.de.caluwe@3as.be
www.3as.be
  Marc Delanghe
SERIS Group
Telecomlaan 8 – 1831 Diegem
+32 (0)2 254 28 21
e-mailmdelanghe@seris-group.be
www.seris-group.be
Inge De Vriese
ING
Marnixlaan 24 – 1000 Brussel
+32 (0)2 547 21 11
e-mailinge.de.vriese@ing.be
www.ing.be
 Mike pasfoto Mike De Witte
Canon
Berkenlaan 3 – 1831 Diegem
+32 (0)2 722 04 11
e-mailmike.de.witte@canon.be
www.canon.be
Guido Geyskens
Pfizer
Hoge Wei 10 – 1930 Nossegem
+32 (0)2 722 02 11
e-mailguido.geyskens@pfizer.com
www.pfizer.com
Steven Janssens
SERIS Group
Telecomlaan 8 – 1831 Diegem
+32 (0)2 254 28 21
e-mailsjanssens@seris-group.be
www.seris-group.be
Philippe Rooseleer
Fibiz Partners
MC Square, Lambroekstraat 5A – 1831 Diegem
+32 (0)2 719 00 31 / M +32 (0) 479 97 79 69
e-mailphilippe.rooseleer@fibizpartners.com
www.fibizpartners.com
foto Joris Toye Joris Toye
Van der Valk Hotel Brussels Airport
Culliganlaan4B – 1831 Diegem
+32 (0)2 277 20 00
e-mailj.toye@brussels.valk.com
www.hotelbrusselsairport.be
Ilse Balis
Voka – Kamer van Koophandel Halle-Vilvoorde
Medialaan 26 – 1800 Vilvoorde
+ 32 (0) 2 255 20 27
e-maililse.balis@voka.be
www.voka.be